name="p:domain_verify" content="44e92ed3c756ae5f03cf1cf019c6cd45"/>

Blog

25 Ścianek Dekoracyjnych według Weddingstory.

25 Ścianek Dekoracyjnych według Weddingstory.

25 Ścianek Dekoracyjnych Za Młodą Parą

Propozycja aranżacji tła za Młodą Parą w lokalu gdzie będzie się odbywać impreza weselna po ślubie. Bardzo ważny dodatek do całokształtu dekoracji Sali weselnej ponieważ jest to dekoracja uzupełniająca, która przez całe wesele skupia uwagę wielu osób, całe wesele skupia się na Młodej Parze a co za tym idzie, tło czyli ścianka dekoracyjna.
W zależności od tematyki lub koloru przewodniego ścianki dekoracyjne mogą być aranżowane na różne sposoby, wielkości , z dodatkiem kompozycji kwiatowych, lub innych dodatków przez Was wybranych jako element uzupełniając lub temat przewodni wesela.
Ścianki łatwe w montażu dlatego chętnie są wykorzystywane na weselach, na specjalnym stelażu umożliwiającym wieszanie wszelkich dodatków takich jak inicjałów, kwiatów lub girlandy.

Ścianki można podzielić na uniwersalne czyli na takie które mają biały materiał, który do wyboru jest podświetlony lub nie do samodzielnej aranżacji lub jako ścianka z samym materiałem. Ścianki tematyczne czyli ścianka boho z różnymi materiałami o różnych kolorach z dodatkiem wstążek w podobnym klimacie. Ostatnio modna tylko droga w wykonaniu ścianka kwiatowa charakteryzujący styl glamour ale nie tylko. Wykonana z dużej ilości kwiatów i podświetlona ledami naprawdę robi robotę na weselu. Ścianki zielone wykonane ze sztucznego bukszpanu idealnie pasują do klimaty wiejskiego, ścianki wykonane z drewna ze świecącymi girlandami. 
Ścianek, modeli i rodzajów jest mnóstwo wszystko zależy od pomysłowości oraz charakteru jaki ta ścianka ma nadać na weselu ale ze względu na różnorodność dodatków oraz dostępność materiałów coraz częściej Młode Pary wykonują ścianki dekoracyjne na zamówienie nadaje to oryginalności wesela. 
Nawet ścianki wypożyczone ale delikatnie zmodyfikowane na swoje potrzeby znacznie wpisują się w dekoracje Sali i nadają niepowtarzalnego klimatu chociażby dodatek niebieskich motyli upiętych na materiale w tle. 
Ścianki uniwersalne często są wykorzystywane przez Młodych którzy chcą sami stworzyć coś od siebie, świetnie pasują żywe kwiaty, drewniane napisy lub inicjały lub mocowane na żyłce kule kwiatowe. 
Większość lokali weselnych nie posiada ścianek ani tła ze względu na różnorodność Par i dlatego ścianki to świetna alternatywa na tło, fajnym rozwiązaniem są specjalne mocowania w lokalu które umożliwiają zawieszenie ścianki, nie ogranicza to naszych ruchów oraz zdejmują z nas obowiązek stawiania specjalnego stelażu który często też jest jednego rozmiaru. Ogranicza to nasze pole manewru ale też nie na tyle żeby nie uzyskać efektu. 
Na pewno takie mocowanie jest pomocne oraz stwarza nam większe możliwość dlatego warto spytać czy właśnie wasz lokal posiada mocowanie oraz czy można ingerować w dekorację Sali weselnej, czyli zmieniać i po swojemu coś mocować żeby później nie było że lokal zabrania wieszania, mocowania lub bicia pineski i tak dalej. 

blogowanie - sciankiblogowanie - sciankiblogowanie - sciankiblogowanie - sciankiblogowanie - sciankiblogowanie - sciankiblogowanie - sciankiblogowanie - sciankiblogowanie - sciankiblogowanie - sciankiblogowanie - sciankiblogowanie - sciankiblogowanie - sciankiblogowanie - sciankiblogowanie - sciankiblogowanie - sciankiblogowanie - sciankiblogowanie - sciankiblogowanie - sciankiblogowanie - sciankiblogowanie - sciankiblogowanie - sciankiblogowanie - sciankiblogowanie - sciankiblogowanie - sciankiblogowanie - sciankiblogowanie - sciankiblogowanie - sciankiblogowanie - sciankiblogowanie - sciankiblogowanie - sciankiblogowanie - sciankiblogowanie - sciankiblogowanie - sciankiblogowanie - sciankiblogowanie - sciankiblogowanie - sciankiblogowanie - sciankiblogowanie - sciankiblogowanie - sciankiblogowanie - scianki

Kategorie:

Tagi:

Liczba wyświetleń: 1445

Podobne artykuły

Komentarze

nMedio na Facebook-u!