name="p:domain_verify" content="44e92ed3c756ae5f03cf1cf019c6cd45"/>

Blog

Blue wedding - inspiracje na ślub w kolorze niebieskim

Blue wedding - inspiracje na ślub w kolorze niebieskim

Blue wedding – ślub w kolorze niebieskim.

 Jak tradycja nakazuje Panna Młoda powinna mieć w dniu ślubu coś nowego, coś starego, coś pożyczonego i …. niebieskiego.  Może też stać się kolorem przewodnim u Was na weselu. Kolor niebieski, mam na myśli odcień pomiędzy błękitem a szafirem jest wyrazisty, mocny, a zarazem chłodny i elegancki,  idealny do bukietu ślubnego a także dekoracji pod warunkiem że umiarkowanie dobierzemy dodatki .

 Kolor ten występuje w różnych odcieniach od błękitu, po morski aż po ciemny granat, wspaniale łączy się z innymi barwami np. białym, żółtym, srebrnym i czerwonym. Oprócz kwiatów kolor ten może przejawiać się w dodatkach, materiałach, dekoracjach można go wykorzystać np. w torcie, butach, dekoracji sali i kościoła, biżuteria, sukien druhen oraz makijaż w odcieniu morskim. Fajnym dodatkiem może być niebieska szarfa do sukni i to w pełni wystarczy żeby nie przesadzić.

 

 Tworząc bukiety ślubne w kolorze blue najczęściej wykorzystywane są : storczyki, róże , margerytka ( kwiaty barwione), hortensje , chabry, ostróżka, niezapominajki, kalle.Piękny bukiet prezentowałby się z habrów lecz niestety nie jest to trwały kwiat i  nie jako akcent niebieskiego.

Niebieski bukiet a bardziej jasny błękit z dodatkami białego lub różowego, dla niektórych połączenie trochę kontrowersyjne wygląda naprawdę super a jeśli nie odważycie się na mocno intensywną tonację proponuję modny ostatnio pastelowy, delikatny błękit.Panny Młode, które odwiedzają moją pracownię nie raz maja obawy, czy przy tak niewielkim wyborze kwiatów jest możliwe wykonanie jakichkolwiek dekoracji.

Wspaniale będzie ten kolor prezentował się i w bukiecie i w Kościele i na bardzo jasnej sali .Poniżej kilka zdjęć  , które pokazują jak kolor blue prezentuje się w aranżacjach ślubnych.

piwonie - blue weddingpiwonie - blue weddingpiwonie - blue weddingpiwonie - blue weddingpiwonie - blue weddingpiwonie - blue weddingpiwonie - blue weddingpiwonie - blue weddingpiwonie - blue weddingpiwonie - blue weddingpiwonie - blue weddingpiwonie - blue weddingpiwonie - blue weddingpiwonie - blue weddingpiwonie - blue wedding

 

 

Kategorie:

Tagi:

Liczba wyświetleń: 1740

Podobne artykuły

Komentarze

nMedio na Facebook-u!