name="p:domain_verify" content="44e92ed3c756ae5f03cf1cf019c6cd45"/>

Blog

Dekoracja sali na ślub w noc sylwestrową !

Dekoracja sali na ślub w noc sylwestrową !

Dekoracja sali na ślub w sylwestrową noc.
Święta już za nami, noc szaleństw i rozpusty też czyli sylwester, więc czas realizować postanowienia noworoczne i trochę powspominać ostatnie realizacje a dokładnie mówiąc realizacje świąteczno-sylwetową. Jeśli chodzi o czas na ślub i wesele to świetny pomysł połączyć  okres świąteczny, poczuć klimat świąt a zarazem klimat ślubu i do tego wszystkiego dołączyć jeszcze klimat zabawy . Niesamowity pomysł połączenia na raz tyle imprez okolicznościowych.

Ale jak to się ma do docelowo do dekoracji sali weselnej, do dekorowania kościoła  i do samego bukietu ślubnego . Otóż połączenie trzech okoliczności to nie lada wyzwanie dla  florysty, a zarazem ciekawy pomysł na niesamowite aranżacje. Można przy takim wykonaniu nieźle pokombinować i rozwinąć wachlarz możliwości oraz kreatywności ale trzeba pamiętać o stonowanym charakterze świąt i wystrzałowym sylwestrze oraz romantycznym ślubie i weselu.
Starałam się zrobić bukiet w  kolorze przewodnim,   biskupim, różowym pudrowym i białym. Pojawiło się kilka dodatków roślinnych w kolorze srebrnym,  oczywiście nie mogło zabraknąć bombek . Sam bukiet  ślubny wykonany był z goździków, róży o niesamowitym odcieniu lawendowym, eustoma biała, caspedia, niby niewiele ale precyzyjne zestawienie tego materiału roślinnego dało oszałamiający efekt.  Obowiązkowa korsarz dla Pana Młodego dopełniło całości wizerunku ślubnego.
Miało być romantycznie, glamour i nietuzinkowo. Zapraszam do obejrzenia zdjęć.

piwonie - sylwesterpiwonie - sylwesterpiwonie - sylwesterpiwonie - sylwesterpiwonie - sylwesterpiwonie - sylwesterpiwonie - sylwesterpiwonie - sylwesterpiwonie - sylwesterpiwonie - sylwester

Kategorie:

Tagi:

Liczba wyświetleń: 1745

Podobne artykuły

Komentarze

nMedio na Facebook-u!