name="p:domain_verify" content="44e92ed3c756ae5f03cf1cf019c6cd45"/>

Blog

Dekoracja sali weselnej w zimowym stylu

Dekoracja sali weselnej w zimowym stylu

Dekoracja sali weselnej w zimowym stylu

Ślub oraz wesele w okresie letnim lub wiosennym to ślub pełen inspiracji, kolorystyki, w tym okresie mamy szerokie pole działania jeśli chodzi o dobór kolorów do bukietu ślubnego, do dekoracjisali weselnej bądź dekoracji kościoła. W każdym z tych dekoracji inspirujemy się tematyczne, może nie do końca i nie wszystkie Pary Młode, ale z reguły tak jest, na przykład na wiosnę robimy często bukiety oraz dekoracje z konwalii, piwonii. Są to przepiękne kwiaty ale niestety tylko sezonowe więc pary biorące ślub w tym okresie często decydują się na takie właśnie rozwiązanie florystyczne na swój ślub. W okresie letnim z kolei robimy bukiety ślubne nieco stonowane lecz nawiązujące do pory roku czyli wykorzystujemy goździki, rumianek, hortensja, maki. Tak więc pora letnia to przepiękne kwiaty, o różnorodnej kolorystyce i wizualizacji  inspirujących do wielu pomysłów.  Z kolei pora zimowa to wspaniały okres do wykorzystania akcesoriów świątecznych oraz zimowych. Ciekawym pomysłem na ślub zimową porą chcę opisać w kilku słowach.

Otóż zacznę od dekoracji  kościoła. Do udekorowania użyłam lampek ledowych w dużej ilości które położyłam na podłodze pomiędzy dywanem a ławkami  po obu stronach. Żeby uzyskać przytłumione światło w alejce położyłam na lampki materiał, woal. Przed alejką ślubną wykorzystałam lampiony  do krzeseł użyłam gipsówki  docenianej jako dodatek ale ja postanowiłam użyć jej do bukiecików. Cała dekoracja wyglądała super. Ale czas na dekoracje sali, postanowiłam użyć okrągłych  lusterek na których postawiłam całą gamę dekoracji świeczniki, bukieciki z gipsówki, i duża kompozycja z samej gipsówki potocznie zwanej pod inna nazwą kaszki. Do tego odpowiednie szkło, typu lustro, cała ta kompozycja na stołach wyglądała przepięknie akurat w stylu zimowym nawiązującym do pory roku. Tak więc gipsówka na zimę jest jednym z pomysłów na dekorację w powiązaniu z odpowiednim  szkłem stanowi przepiękny efekt „WOW”. Zresztą oceńcie sami, poniżej fotorelacja dekoracji zimowej mojego autorstwa.

piwonie - gipsówka piwonie - gipsówka piwonie - gipsówka piwonie - gipsówka piwonie - gipsówka piwonie - gipsówka piwonie - gipsówka piwonie - gipsówka piwonie - gipsówka piwonie - gipsówka

Kategorie:

Tagi:

Liczba wyświetleń: 1474

Podobne artykuły

Komentarze

nMedio na Facebook-u!