name="p:domain_verify" content="44e92ed3c756ae5f03cf1cf019c6cd45"/>

Blog

Dekoracja samochodu na ślub - nowe pomysły na nowy sezon

Dekoracja samochodu na ślub - nowe pomysły na nowy sezon

Skromnie lub z fantazją, ale zawsze warto udekorować auto do ślubu , które zawiezie Młoda Parę . Jaką dekorację wybrać, jak podkreślić model pojazdu, czy wybrać kwiaty żywe , czy sztuczne?

Samochód wiozący parę młodą z reguły jest udekorowany.
Najładniej prezentują się oczywiście kompozycje z kwiatów żywych, odpowiednio przygotowane wytrzymają transport przez cały dzień. W sezonie letnim jest bardzo duży wybór kwiatów, który pozwala stworzyć fajne, pomysłowe i niepowtarzalne i nie drogie dekoracje auta.
Często nawet łatwiej przejechać przez miasto w dniu ślubu, kiedy inni kierowcy widzą takie udekorowane auto. Z uprzejmości ustępują pierwszeństwa.
Auto dekorujemy całymi kompozycjami , albo małymi bukiecikami, wianuszkami, a nawet pojedynczymi kwiatami. Przecież każda z nas marzy o tym , aby to nasza dekoracja była wyjątkowa.

 

W naszej pracowni mamy kilka wzorów dekoracji pojazdu ślubnego, które wybierane są najczęściej i zawsze ładnie prezentują się na samochodzie.
Kwiaty , które najczęściej wykorzystujemy do tworzenia dekoracji auta to: róże, goździki, eustoma, storczyki, Najważniejsze jest aby dekoracja auta była dobrana do modelu auta i całej oprawy kwiatowej w dniu ślubu. Źle to wygląda kiedy bukiet ślubny jest inny, auto inne i sala jeszcze inna.

Każda dekoracja musi być bezpieczna dla lakieru auta. Absolutnie nie można stosować żadnych taśm klejących, przylepców, klejów, drutów. Najlepiej jest stosować przyssawki i to też z dobrego tworzywa, tak aby kompozycje się trzymały. Przystrojenie auta warto powierzyć florystom. Zminimalizuje to ryzyko uszkodzenia auta i dekoracji.


Każda dekoracja powinna, a nawet musi być bezpieczna dla lakieru samochodu. Nie należy więc stosować klejów, taśm klejących, zamiast nich można wykorzystać przyssawki oraz żyłkę. Profesjonalny montaż zminimalizuje ryzyko zniszczenia dekoracji podczas przejazdu.

piwonie - dekoracja autapiwonie - dekoracja autapiwonie - dekoracja autapiwonie - dekoracja autapiwonie - dekoracja autapiwonie - dekoracja autapiwonie - dekoracja autapiwonie - dekoracja autapiwonie - dekoracja autapiwonie - dekoracja autapiwonie - dekoracja autapiwonie - dekoracja autapiwonie - dekoracja auta

 

Kategorie:

Tagi:

Liczba wyświetleń: 1443

Podobne artykuły

Komentarze

nMedio na Facebook-u!