name="p:domain_verify" content="44e92ed3c756ae5f03cf1cf019c6cd45"/>

Blog

Dekoracja Walentynkowa - recepta na….

Dekoracja Walentynkowa  - recepta na….

Dekoracja Walentynkowa - recepta na….

    Walentego przypadające dnia 14 lutego. W Polsce popularne stało się w 90 latach o rozwija i pielęgnuje się w błyskawicznym tempie. W tym dniu wszyscy zakochani lub nieśmiali, nie mogący powiedzieć o swoich uczuciach wysyłają urocze, często przesycone miłością kartki lub miłosne wierszyki. 

   Ale nie każdy obchodzi dzień zakochanych w taki sam sposób niekiedy zdarza się że pary lub nawet osoby w zalegalizowanych związkach obdarowywują się prezentami, małymi upominkami . Często jest ot okazja do wyznania uczuć najbliższej nam osobie. Tak mało okazujemy uczuć w dzisiejszych czasach , w których szybko trzeba żyć, że zapominamy o dowodach miłości. Dlatego idealnym dniem na przypomnienie jest 14 luty.
Ci którzy decydują się na zorganizowanie ciekawej dekoracji w domu lub gdziekolwiek, chcę przedstawić kilka propozycji na zaaranżowanie dekoracji związanych typowo z tą uroczystością. Czyli będzie dużo czerwieni , dużo róż które idealnie odzwierciedlają , namiętność , miłość i seks.
 

 

 Dekoracje przeze mnie wybrane nie są bardzo skomplikowane a zarazem nie są kosztowne i pracochłonne w wykonaniu ale dają niesamowity efekt i na pewno dopełnią ten dzień i kolację przez Was przygotowaną . Najważniejszą dekoracją i najbardziej zauważalną jest dekoracja stołu, w większości dominują świece oraz czerwony kolor, ale wykorzystując do tego jakieś fajne ozdobne szkło dekoracyjne , może jakieś świeczniki szklane lub w kolorze złotym lub srebrnym idealnie będą pasowały. 
   Dodatki które zaproponuje można znaleźć w sklepie wedding-shop.pl a będą to gadżety specjalnie dopasowane na uroczystość , nie tylko na walentynki, ale również ciekawe ozdoby weselne. Wiszące duże czerwone serca które można powiesić na ścianę. Koraliki wyłożone na lustro, girlandy perełkowe z wazonach zanurzonych w wodzie oraz pływające świeczki . To wszystko to nie duży wkład w organizację a na pewno zaskoczy partnerkę lub partnera. I ten dzień będzie niezapomniany i wyjątkowy dopełniony wieczornym spędzeniem czasu. 

Zapraszam do zapoznania się z inspiracjami dekoracyjnymi.

piwonie - walentynki piwonie - walentynki piwonie - walentynki piwonie - walentynki piwonie - walentynki piwonie - walentynki piwonie - walentynki piwonie - walentynki piwonie - walentynki piwonie - walentynki piwonie - walentynki

zdjęcia z pinterest.com 

 

Kategorie:

Liczba wyświetleń: 887

Komentarze

nMedio na Facebook-u!