name="p:domain_verify" content="44e92ed3c756ae5f03cf1cf019c6cd45"/>

Blog

Dekoracje Ślubne i Weselne

Dekoracje Ślubne i Weselne

Dekoracje Ślubne i Weselne. 

Każda z dziewczyn planując ślub inspiruje się wieloma stronami o tematyce weselej i ślubnej. Żeby znaleść punkt zaczepienia często odwiedzamy targi ślubne które są najlepsze w inspiracji i organizacji oraz tematyki czy nawet koloru na Waszym ślubie.
W wyborze dekoracji pomagają nam sklepy z dekoracjami ślubnymi. Trendy ślubne zmieniają się bardzo często dlatego warto śledzić nowości oraz co w danym roku będzie modne i stylowe. Chyba że chcemy ślub i wesele na swój sposób to sprawa jest jasna ale wiele rzeczy oraz dekoracji pomoże nam w aranżacji chociażby kościoła na ślub.

Ostatnimi czasy modne były wesela rustykalne, z kolorami przewodnimi oraz wiele par stawiało na ślub w stylu greenery, zielonego klimatu.
Czas na zmiany, wchodzi wiele nowych rzeczy na rynek które sprawią że Wasze wesele stanie się eleganckie i wyniosłe. Fajną rzeczą ostatnio odkrytą jest naklejka, napis wedding oraz wile innych, w kolorze złotym którą można nakleić z tyłu, na szybę, na samochód ślubny. Lub tablice rejestracyjne drewniane z napisem lub personalizowane. 

Koła dekoracyjne, ślubne 


Dużo nowości jest też dekorując salę, ns przykład geometryczne drewniane koła jako ściankę za młodą parą czy tablica gości weselnych zrobiona z lustra. Często na sale wykorzystywane są teraz balony z helem. Dobrany odpowiednio balon z dobrego materiału świetnie będzie wypełniał tło za młodymi lub kącik dla dzieci czy chociażby jako dekoracja stołu z księgą gości. 

Koła geometryczne, kwiatowe 


Pomysłów jest wiele i ciężko nadążyć za trendami ślubnymi, trzeba na bieżąco śledzić programy tematyczne oraz świat Internetu oraz mody ślubnej. Ale bardzo pomocne są firmy zajmujące się organizacją oraz planowaniem ślubów ponieważ trzymają rękę na pulsie i nic nie umknie ich uwadze. Branża ślubna fajnie dopasowała się do wymagań przyszłych panien młodych i na rynku jest wiele firm oferujących wypożyczenie dekoracji ślubnych, własnie tych na topie.

Ścianki z wiszących kwiatów 


Ale nie pomijając ślubów plenerowych i tu zagościły nowe rzeczy takie jak ścianki ślubne zastępując miejsce pergole. Ale nie do końca pergola idzie w odstawkę, jak najbardziej jest ok , tylko jeśli ktoś szuka świeżego oddechu ślubnego to jak najbardziej polecam. Fajnym dodatkiem są postumenty w różnej postaci kolumny. Ścianki w formie koła geometrycznego, koła weselnego o dużych rozmiarach. Konstrukcji drewnianej z wiszącymi dekoracjami lub makrami. 

zdjęcia z pinterest


Wszystkie dekoracje ślubne są w jakimś stopniu inspiracją ale najważniejszą rzeczą jest , żeby wasz dzień był przez Was jak najbardziej dopasowany do tego co sobie wymarzyłyście. 

Kategorie:

Tagi:

Liczba wyświetleń: 1300

Podobne artykuły

Komentarze

nMedio na Facebook-u!