name="p:domain_verify" content="44e92ed3c756ae5f03cf1cf019c6cd45"/>

Blog

Dekoracje ślubne na majową uroczystość dla P. Elizy- piękna klasyka i hortensja w roli głównej.

Dekoracje ślubne na majową uroczystość dla P. Elizy- piękna klasyka i hortensja w roli głównej.

Dziś na naszym blogu przedstawiamy relację z dekoracji ślubnych P. Elizy. Marzeniem naszej Panny Młodej była dekoracja w jasnych kolorach, piękna , klasyczna elegancja.
Bukiet ślubny stworzyliśmy z dwóch odcieni jasnych róż, do tego biała frezja i biała eustoma , całość klasycznie wykończona wstążką satynową . Idealnie pasował do sukni ślubne , a makijaż i fryzura dopełniły całość stylizacji. Taki sam tylko mniejszy bukiecik wykonaliśmy dla świadkowej. Cudownie prezentowała się obie Panie.

Przyjęcie odbyło się w Hotelu Focus w Lublinie, a dekoracje sali weselnej wykonaliśmy w tym samym klasycznym stylu. Na stołach stały bukiety w jasnych kolorach i wysokich wazonach tubach. Kwiaty : oczywiście biała hortensja, róża, gipsówka, gożdzik biały. Aranżacje stołu Państwa Młodych wykonaliśmy z takiego samego materiału kwiatowego , ale w zupełnie innej formie. Dodatkowo rozświetliliśmy całość świecami i kryształami. Na stołach gości nie mogło zabraknąć świec, które nadają cudowny nastrój, a jeszcze kiedy jest świtało lekko przyćmione w lokalu, wtedy widać cały urok. Do tego wykorzystaliśmy nasze ulubione szkła- świeczniki w dwóch wysokościach. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

piwonie - p elizapiwonie - p elizapiwonie - p elizapiwonie - p elizapiwonie - p elizapiwonie - p elizapiwonie - p elizapiwonie - p elizapiwonie - p eliza

Kategorie:

Tagi:

Liczba wyświetleń: 1642

Podobne artykuły

Komentarze

nMedio na Facebook-u!