name="p:domain_verify" content="44e92ed3c756ae5f03cf1cf019c6cd45"/>

Blog

Dekoracje ślubne P. Joanny Tiffany Blue jako kolor przewodni

Dekoracje ślubne P. Joanny Tiffany Blue  jako  kolor przewodni

Dekoracje ślubne P. Joanny. Tiffany Blue jako kolor przewodni.

Kolejny ślubny weekend za nami i kolejna realizacja wykonana. Dziś z przyjemnością przedstawiamy aranżacje w bardzo oryginalnym kolorze Tiffany Blue. Nasza Panna Młoda sama wybrała ten kolor na temat przewodni swojego wesela i praktycznie wszystko było dopierane właśnie pod ten odcień m.in. zaproszenia, dodatki, dekoracje itd. Nie było łatwo, ponieważ ten kolor dopiero pojawia się w aranżacjach i dodatkach .
Dla Pani Joanny stworzyliśmy bukiet ślubny w odcieniu biało-niebieskim z ulubionych kwiatów Panny Młodej. Była i błękitna hortensja, biała piwonia, biała frezja i róża. Wielką niespodzianką dla naszej klientki okazała się jednak piękna róża w kolorze turkusowym, Jak sama nam powiedziała , „ nigdy takiej nie widziałam, to róże w takim kolorze istnieją” . Taki sam bukiecik tylko mniejszy wykonaliśmy dla druhny, a dla panów butonierki.

Dla Panny Młodej bardzo ważna była dekoracja Kościoła Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Nasutowie. Zależało klientce , aby wystrój był elegancki , oczywiście żeby był wprowadzony kolor tiffany blue i świece . Oczywiście wszystko to pojawiło się w dekoracji. Ławki przyozdobiliśmy tiulowymi materiałami ze wstążką w kolorze Tiffany. Przy ławkach ustawiliśmy lampiony ze świecami, które pięknie oświetliły wnętrze Kościoła. Aranżacja krzeseł Państwa Młodych również była spójna kolorystycznie z resztą dekoracji .
Wykonaliśmy również dekoracje kwiatową ołtarza głównego z białych kwiatów i ołtarzy pobocznych.
W efekcie finalnym super wszystko wyglądało. Goście byli zachwyceni. Efekty naszej pracy sami oceńcie.

piwonie - tffany bluepiwonie - tffany bluepiwonie - tffany bluepiwonie - tffany bluepiwonie - tffany bluepiwonie - tffany bluepiwonie - tffany bluepiwonie - tffany bluepiwonie - tffany blue

Kategorie:

Tagi:

Liczba wyświetleń: 1527

Podobne artykuły

Komentarze

nMedio na Facebook-u!