name="p:domain_verify" content="44e92ed3c756ae5f03cf1cf019c6cd45"/>

Blog

Dekoracje świąteczne DIY

Dekoracje świąteczne DIY

Zbliżają się tak długo wyczekiwane i najpiękniejsze święta Bożego Narodzenia a co za tym idzie? Mnóstwo pomysłów, inspiracji do tworzenia dekoracji świątecznych, bombek własnego pomysłu i produkcji oraz kompozycji na stół świąteczny.
Chcę trochę opisać o kompozycjach i dekoracjach na stół do dekoracji domu , czy pokoju a jak ktoś mieszka w domu jednorodzinnym to już całkiem eldorado dla rozwoju swojej kreatywności. Kompozycja dekoracyjna na stół musi zawierać istotne elementy takie jak świece, oraz określone gabaryty ponieważ nie za bardzo można się rozwinąć w wielkości, chociaż by po to by zostawić miejsce na potrawy świąteczne. Często teraz widzimy wiele kompozycji które konkurują swoją atrakcyjnością ale nie o tym chce pisać.

 

Zwróćmy uwagę na kompozycje oryginalne, niepowtarzające się materiały użyte do tworzenia oraz wykorzystanie rzeczy które są banalne ale też ciekawe do wykorzystania. 
Idealne materiały do wykorzystania w tworzenia to patyki, gałęzie, szyszki, suszone owoce, suszona jarzębina i wiele innych. Nie sposób wypisać wszystkiego ponieważ tak na dobrą sprawę wszystko się nadaje. Ważne aby było kolorowo i żebyśmy my się świetnie bawili przy robieniu dekoracji świątecznych. Moje dekoracje może mało pomysłowe ale zrobione z materiałów które miałam pod ręką i co najważniejsze ten cenny czas który spędziłam z dziećmi. 
Dekorowanie domu jednorodzinnego w środku i na zewnątrz, to dopiero wyzwanie metrażowe oraz całkiem pracochłonne że tak powiem , nie piszę o światełkach czy reniferach ale o skrzatach z tujek, kompozycji przed wejściem , kompozycji na drzwiach. Mnóstwo ciekawych rzeczy można zrobić jeśli mamy na to czas to można wyjątkowo udekorować chatkę. 
Jedyne co chcę pokazać , to moje prace a dokładnie prace moich dzieci pod moim okiem, czyli bombki , stroiki, aniołki. Ważne aby zrobić coś własnoręcznie, wtedy najbardziej cieszy oko i sprawia nam największą radość.

piwonie - dekoracje świątecznepiwonie - dekoracje świątecznepiwonie - dekoracje świątecznepiwonie - dekoracje świątecznepiwonie - dekoracje świątecznepiwonie - dekoracje świątecznepiwonie - dekoracje świątecznepiwonie - dekoracje świąteczne

 

Kategorie:

Tagi:

Liczba wyświetleń: 854

Podobne artykuły

Komentarze

nMedio na Facebook-u!