name="p:domain_verify" content="44e92ed3c756ae5f03cf1cf019c6cd45"/>

Blog

Fantazyjna dekoracja na auto do ślubu – kolorowe pomponiki.

Fantazyjna dekoracja na auto do ślubu – kolorowe pomponiki.

Fantazyjna dekoracja na auto do ślubu – kolorowe pomponiki.

Dziś na blogu naszej pracowni prezentujemy zabawny pomysł na udekorowanie auta do ślubu. Każda znasz kojarzy kolorowe pomponiki, które najczęściej są wykorzystywane do aranżacji pokoju, ale czemu by nie wykorzystać ich do dekoracji ślubnych.
Nie przepadam za sztucznymi kwiatami , czy gotowymi zestawami dekoracji na auto, ale moja propozycja to coś zupełnie innego. Zabawna, a za razem fantazyjna i raczej dla odważnych Panien Młodych.

 

 

Model ten stylizowany jest na klasyczny wystrój auta do ślubu z pojedynczych gożdzików, na pewno nie raz widzieliście taką dekorację. Rozmieszenie na masce auta bardzo podobne, ale materiał i wykonanie zaskoczy na pewno gości.
Kombinacji kolorystycznych może być wiele. Tak jak na zdjęciu mogą być kolorowe, możemy zestawić tylko 2 kolory np. kremowy i różowy. Ewentualnie możemy zdecydować się na dekorację w jednym kolorze np. białym, miętowym, fioletowym. Warto wtedy dobrać pomponiki pod kolor auta jakim będziecie jechać.

Taki zestaw 24 sztuk kolorowych pomponów, gotowych do montażu można wypożyczyć w naszej pracowni, szczegóły w zakładce wypożyczalnia na stronie.

 

Kategorie:

Tagi:

Liczba wyświetleń: 1042

Podobne artykuły

Komentarze

nMedio na Facebook-u!