name="p:domain_verify" content="44e92ed3c756ae5f03cf1cf019c6cd45"/>

Blog

Frezje- idealny kwiat na wymarzony bukiet ślubny

Frezje- idealny kwiat na wymarzony bukiet ślubny

Z początkiem nowego roku zaczęliśmy już tworzenie oryginalnych bukietów ślubnych oraz dekoracji. Chodź sezon jeszcze nie w pełni ale my już mamy za sobą bukiety z dobrze znanych nam kwiatów róży, anemona, tulianów, oraz przepięknej i niezapomnianej ferezji. Sezon ślubny zbliża się szybkimi krokami a ja już nie mogę doczekać się nowych aranżacji, mam fajne pomysły które będę sukcesywnie wdrażała w swoje realizacje ale chętnie też powracam do realizacji z poprzedniego roku, gdzie też mogłam otworzyć swój wachlarz możliwości, za co dziękuje wszystkim dziewczynom które mi zaufały i dały wolną rękę do tworzenia przepięknych dekoracji sal i kościołów.

Tworzę port folio, na bieżąco aktualizuje strone, ale najfajniejsze są wspominki – zdjęcia od samym klientek. Dla mnie nie ma nic ważniejszego jak zadowolona Panna Młoda z bukietu ślubnego, dekoracji Kościoła czy sali weselnej. A najlepiej wszystko w jednym.
Dziś właśnie na blogu wspominka z październikowego ślubu bardzo fajnej pary. W roli głównej bukiet ślubny , który najczęściej wykonywaliśmy w roku 2015, z najukochańszych kwiatów moich i chyba innym pań też. Frezje bo o nich mowa, kwiat który przetrwał imieniny naszych mam, babć, starszego pokolenia. Frezja czaruje swoim urokiem, wyglądem oraz niezapomnianym zapachem. Dlatego chcę pokazać delikatny bukiecik ślubny, wykonany z dodatkiem łososiowej róży. Frezja jest fajnym elastycznym kwiatem który zmienia swoje oblicze w zależności od dobrania dodatków. Zapraszam do obejrzenia zdjęć.
Zdjęcia autorstwa Fotografia Ślubna Nowakowscy z Lublina.
www.nowakowscy.eu.

piwonie - frezjapiwonie - frezjapiwonie - frezjapiwonie - frezjapiwonie - frezjapiwonie - frezjapiwonie - frezjapiwonie - frezjapiwonie - frezjapiwonie - frezjapiwonie - frezjapiwonie - frezjapiwonie - frezjapiwonie - frezjapiwonie - frezja

Tagi:

Liczba wyświetleń: 1664

Podobne artykuły

Komentarze

nMedio na Facebook-u!