name="p:domain_verify" content="44e92ed3c756ae5f03cf1cf019c6cd45"/>

Blog

Kilka pomysłów na ślub tematyczny

Kilka pomysłów na ślub tematyczny

Kilka pomysłów na ślub tematyczny lub motyw przewodni inspirowany moimi realizacjami a niekoniecznie pomysłami. Jeśli decydujecie się drogie Panny Młode na ślub tematyczny czerpiąc pomysł ze swoich pasji, zainteresowań bądź zaintrygowane pomysłami z Internetu, to trzeba pamiętać o ceremonii jak i przyjęciu że muszą się zgrywać w 100 procentach żeby uzyskać zamierzony cel, oraz pamiętać o tak szeroko pojętej florystyce a miedzy innymi o doborze kwiatów i bukietu ślubnego. Wiązanka ślubna, dekoracja sali i kościoła muszą ze sobą współgrać, wtedy będzie tworzyć całość i efekt murowany. I oto nam chyba chodzi aby każdemu z gości na długo zapadła w pamięci nasza impreza oraz bezcenna i nieoceniona nasza satysfakcja.

Pierwsze z czym musimy się zmierzyć to temat lub motyw przewodni gdy już to mamy za sobą to kolejna sprawa budżet, to chyba najważniejsze. Można wiele zrobić małym kosztem, ponieważ jeśli chodzi o wazony, tematyczne dekoracje i akcesoria to sprawa załatwiona nie musimy kupować rzeczy które później będą nam niepotrzebne. Wystarczy wypożyczyć wszystko co będzie nam potrzebne. Po wielu latach dekoracji trochę się tego nazbierało wiec szeroką mamy ofertę.
Chciałam kilka tematów przedstawić w tym wpisie. W pamięci utkwił mi ślub z inspiracjami łowickimi, ślub podróżniczy, rustykalny, ślub o tematyce muzycznej, wiosenny inspirowany ciekawymi kolorami , ślub, gdzie tematem przewodnim był kolor niebieski i lawenda.
Krótko o ślubie łowickim , otóż ważną rolę odegrał tutaj kolorowy materiał i żywe kolory wykorzystane na stołach, butelki, serwetki oraz kłosy zbóż różnego koloru oraz świece.

dekoracja sali weselnej styl łowicki
W ślubie podróżniczym można się rozkręcić, nieograniczona ilość eksponatów, książki, globusy, chorągiewki z flagami, winietki z pieczątkami, menu w stylu biletu lotniczego oraz kelnerki ubrane jak stewardesy, walizki oraz kapelusze słomiane i wiele innych.


Ślub rustykalny bardzo lubiany przez Panny młode, wykorzystać można specjalnie przygotowane naczynka w które można włożyć np. gipsówkę, można wykorzystać sukulenty, dużo zieleniny, eustomy, na stoły można wykorzystać mech, podkładek drewnianych oraz dużo białej koronki i juty.


Ślub o tematyce muzycznej jak wiadomo wykorzystujemy wszystko co związane z muzyką tutaj akurat miałam okazje wykorzystać w ściance za Młodymi płyty winylowe. Także numerki na stoły były wykonane z płyt.


Dekoracja sali w bardzo żywych kolorach, naturalnych bardzo mocnych z wykorzystaniem szkieł wypełnionych kulkami kolorowymi co w całości dało niezły efekt.


Dekoracja sali w niebieskim kolorze z wykorzystaniem żywej i suszonej lawendy. Dekoracja na stołach z akcentem niebieskich szarf na krzesła, i wstążką na świeczniki. 

Wszystko zależy od kreatywności Młodych, najważniejsze żeby w tym ważnym dniu, dla Was było wyjątkowo. Zapraszam do obejrzenia zdjęć.

piwonie - ślub temetycznypiwonie - ślub temetycznypiwonie - ślub temetycznypiwonie - ślub temetycznypiwonie - ślub temetycznypiwonie - ślub temetycznypiwonie - ślub temetycznypiwonie - ślub temetycznypiwonie - ślub temetycznypiwonie - ślub temetycznypiwonie - ślub temetycznypiwonie - ślub temetycznypiwonie - ślub temetycznypiwonie - ślub temetycznypiwonie - ślub temetycznypiwonie - ślub temetycznypiwonie - ślub temetycznypiwonie - ślub temetycznypiwonie - ślub temetycznypiwonie - ślub temetycznypiwonie - ślub temetyczny

 

 

Kategorie:

Tagi:

Liczba wyświetleń: 1075

Podobne artykuły

Komentarze

nMedio na Facebook-u!