name="p:domain_verify" content="44e92ed3c756ae5f03cf1cf019c6cd45"/>

Blog

Kolor fuksjowy a może już jesienna dekoracja weselna ?

Kolor fuksjowy a może już jesienna dekoracja weselna ?

Kolor fuksjowy a może już jesienna dekoracja weselna ?
Hej kochani po upalnym lecie, pełnym nowych wyzwań dekoracyjnych i oryginalnych pomysłów, czas przywitać jesienne klimaty. W związku z tym czas pomyśleć o dekoracjach z wykorzystaniem liści, kwiatów które pięknie wyglądają  właśnie tą porą roku  czyli cynia, dalia, miechunka, astry, wrzosy.

piwonie - jesienpiwonie - jesien

zdjęcia wykorzystane ze strony florystyczny.blogspot.com

zdjęcia BLOOM"S
 

Do dekoracji można użyć plastikowych pojemników wypełnionych gąbką w którą możemy wcisnąć wszystko to co uważamy za stosownego danej dekoracji , kreatywność w tym ale także w innych przypadkach mile widziana a mianowicie, plastikowe pojemniczki można dookoła obkleić suszonymi liśćmi , korą bądź mchem . Ogólnie, połączenie kwiatów żywych z suszonymi stanowi ciekawe połączenie i można  świetnie praktykować i tworzyć  np. z wykorzystaniem jabłek, kasztanów oraz suszonej kolby kukurydzy, jakże pięknej dzikiej róży oraz jarzębiny. Można by było wymieniać i wymieniać ale nie o to chodzi, najważniejsze jest to żeby wykorzystać jak najwięcej tego co nazbieramy z parku, ogrodu, lasu.  
Ale nie wszyscy chcą tak szybko pożegnać lato i przywitać jesień a dowodem na to jest dekoracja Sali weselnej oraz bukiety ślubne p. Gabriel. Kolorem przewodnim był kolor fuksjowy w różnych odcieniach .Dekoracje Sali zrobiłam z wykorzystaniem hortensji, gerbery, goździka,  róży, margerytki oraz mieczyka.
Dekoracja ustawiona była na stołach w wysokich martinówkach, wraz ze świecznikami a przód przed Młodymi zrobiłam z wykorzystaniem wysokich tub szklanych w które włożyłam świece a dopełnieniem były rozsypane płatki róż oraz dekoracja Sali światłem ledowym. Zapraszam do obejrzenia realizacji.

piwonie - fuksjapiwonie - fuksjapiwonie - fuksjapiwonie - fuksjapiwonie - fuksjapiwonie - fuksjapiwonie - fuksja

 

Tagi:

Liczba wyświetleń: 1345

Podobne artykuły

Komentarze

nMedio na Facebook-u!