name="p:domain_verify" content="44e92ed3c756ae5f03cf1cf019c6cd45"/>

Blog

Nowości W Wypożyczalni Dekoracji

Nowości W Wypożyczalni Dekoracji

Nowości w naszej Wypożyczalni Dekoracji Ślubnych.


Co nowego w naszej wypożyczalni ? Otóż wiele rzeczy nawet nie wiem od czego zacząć bo jest tego sporo ale postaram się poukładać wszystko w spójną całość i zacznę od ścianek dekoracyjnych lub jak kto nazywa tło za Młodą Parą. Jak zwał tak zwał ważne że każdy wie o co chodzi. Ale do rzeczy poszerzyliśmy naszą ofertę w wypożyczalni o kilka ścianek które w tym roku są modne oraz nadają styl ślubom w 2020 roku.
Zmieniamy się dla Was i podążamy za modą i stylami ślubnymi krok w krok. Przedstawiam kilka nowości u nas wypożyczalni dekoracji ale zapraszamy też do naszego sklepu ślubnego bo i tam też mamy kilka niespodzianek na nowy rok i sezon ślubny.

Ścianki Ślubne:

ŚCIANKA HEKSAGON

      KOŁO WESELNE

      TŁO WESELNE TRÓJKĄT

      ŚCIANKA KWADRAT

     ŚCIANKA RUSTYKALNA DREWNIANA

Ścianka typu Heksagon.

 

Na wielu portalach ślubnych przewija się ścianka heksagon, która swoją popularnością kładzie na łopatki swoje poprzedniczki. Widoczna jest paktycznie wszędzie gdzie jest mowa o ślubie czy weselu. Ścianka wykonana jest z drewna i dlatego można ją wykorzystać w różnych stylach weselnych. Dostępna w dwóch kolorach białym i brązowym ( drewnianym). 

 

Ścianka Koło Weselne

Koło – ścianka weselna swoimi rozmiarami robi wrażenie i uwierzcie mi robi niesamowity efekt wizualny, a przyozdobiona żywymi kwiatami idealnie nadaje się na ślub plenerowy lub do lokalu weselnego jako tło za Młodą Parą. 

Ścianka w kształcie Trójkąta.


Model ścianki wykonany z drewna w optymalnych rozmiarach, tak żeby zmieściła się na salę weselna ale swoimi wymiarami nadaje się do sesji plenerowych i na śluby plenerowe. Wykonana z trwałego materiału, rozbieralna wiec nie zajmuje dużo miejsca w transporcie.

 Ścianka Ślubna model Kwadrat.

Tło Ślubne, plenerowe oraz do aranżacji Sali weselnej. W połączeniu z dekoracją kwiatową tworzy nowoczesne rozwiązanie i styl weselny który dopiero wchodzi na polski rynek ale szybko się rozwija i jest wykorzystywana do zdjęć plenerowych. Ścianka dla wymagających , szukających oryginalnych rozwiązań dekoracji weselnych. 

https://www.farmandfieldevents.com/wedding-arches

Ścianka Drewniana Rustykalna

 Aranżacja ślubna wykorzystywana do ślubów rustykalnych, w stylu wiejskim idealnie komponuje się w charakter sielsko anielski. Nadaje wyniosłości weselu jak również ślubom rustykalnym. Ścianka wykonana w całości z drewna, łatwa w montażu oraz transporcie.


Wszystkie nasze ścianki są dostępne po wcześniejszej rezerwacji. Każdy model dostępny jest w kilku egzemplarzach. Wykonujemy również ścianki weselne na zamówienie pod indywidualny projekt lub rozmiar. 

 

 

Kategorie:

Tagi:

Liczba wyświetleń: 1386

Podobne artykuły

Komentarze

nMedio na Facebook-u!