name="p:domain_verify" content="44e92ed3c756ae5f03cf1cf019c6cd45"/>

Blog

Nowości w Wypożyczalni Weselnych Dekoracji

Nowości w Wypożyczalni Weselnych Dekoracji

Wypożyczalnia dekoracji weselnych i ślubnych w Lublinie.

 

W związku z nadchodzącymi trendami oraz wymaganiami dekoracyjnymi powiększamy asortyment dekoracji weselnych i ślubnych, wzbogaciliśmy się o wiele nowych szkieł, i nie tylko a że  esteśmy już na rynku ładnych parę lat i przez ten okres zdobyliśmy spory bagaż doświadczeń związanych nie tylko z dekoracją ślubów ale również w dekoracji florystycznej. Bardzo dobrze znamy potrzeby związane z organizacją ślubu i wesela, lub ślubu plenerowego przyszłych małżonków i dlatego nasza oferta ślubna jest stale rozbudowywana oraz dekoracje są co roku zmieniane aby nadążyć za zmieniającymi się trendami.

 

 

Chcemy na bieżąco zaspokajać wasze potrzeby dekoracyjne oraz stworzyć miejsce gdzie będzie wszystko do dekoracji. A zatem dekoracje ślubne, florystyka ślubna, oraz organizacja ślubów plenerowych z wypożyczalnią dekoracji jest po małej metamorfozie. Nasza oferta wzbogaciła się o szereg ścianek dekoracyjnych za Parą Młodą, meble do kościoła, krzesła w różnych stylach do kościoła i plenerów.

Świeczniki w stylu glamour, dekoracje geometryczne oraz wiele innych które znajdziecie w naszej wypożyczalni dekoracji. Nasza wypożyczalnia jest przygotowana do dekoracji w różnych stylach, rustykalnym, glamour, boho, tradycyjnym. Więcej dywanów a dokładnie kolorów dywanów dodekoracji kościoła na ślub. 

 

A więc, 


Wypożyczalnia dekoracji ślubnych oferuje:


- dywany ( biały, czerwony, niebieski, zielony )
- świeczniki
- krzesła przeźroczyste, chiavari chair oraz klęczniki
- ścianki za parą młodą ( kwiatowa, boho, tradycyjna materiałowa, kwiatowa podświetlana Ledami, zielona, )
- meble ślubne , postumenty 
- pokrowce białe, czarne
- ozdoby stołu weselnego
- tablice kredowe, sztalugi, drogowskazy
- szkatułki na obrączki 
- napisy dekoraxyjne, ledowe 
Gadżety dekoracyjne oraz akcesoria dekoratorskie na ślub i wesele a wszystko to na naszej stronie http://www.majastudiofoto.pl/wypozyczalnia. A oto kilka nowości które wprowadziliśmy w tym sezonie ślubnym ale to jeszcze nie koniec nowości sezon dopiero się zaczął i mamy dla Was kochani asik w rękawie. 

blogowanie - wypożyczlniablogowanie - wypożyczlniablogowanie - wypożyczlniablogowanie - wypożyczlniablogowanie - wypożyczlniablogowanie - wypożyczlniablogowanie - wypożyczlniablogowanie - wypożyczlniablogowanie - wypożyczlniablogowanie - wypożyczlniablogowanie - wypożyczlniablogowanie - wypożyczlniablogowanie - wypożyczlniablogowanie - wypożyczlniablogowanie - wypożyczlniablogowanie - wypożyczlniablogowanie - wypożyczlniablogowanie - wypożyczlniablogowanie - wypożyczlnia

Kategorie:

Tagi:

Liczba wyświetleń: 1273

Podobne artykuły

Komentarze

nMedio na Facebook-u!