name="p:domain_verify" content="44e92ed3c756ae5f03cf1cf019c6cd45"/>

Blog

Ozdoby ślubne do włosów - z miłości do piękna

Ozdoby ślubne do włosów - z miłości do piękna

Ozdoby ślubne a dokładnie dodatki dekoracyjne do włosów w zależności od tematyki ślubu, stylistyki oraz upięcia włosów na ślub rozróżniamy różnego rodzaju akcesoria oraz materiał z jakiego jest wykonana. Oferta na rynku ślubnym jest szeroka , jest w czym wybierać.
Ze względu na rodzaj ozdoby ślubne do włosów dzielimy na:
- opaski dekoracyjne
- diademy, tiary ślubne
- wsuwki
- spinki

Opaski ślubne do włosów. 

Jeśli chodzi o materiał wykonania ozdób świecących to najczęściej jest to ozdoba wykonana na druciku koloru złotego lub srebrnego z dodatkami pereł w kolorze kremowym i przezroczystymi kryształami. Wiadomo że każdy diadem lub opaska ma wiele elementów dekoracyjnych, uzupełniających typu listki, serduszka, perełki, kwiatki. Charakterystyką opaski ślubnej jest to, że można ją modelować, kształtować, uzyskiwać dowolną formę jak jest nam potrzebna do modelingu.
Diademy, tiary ślubne 
Diademy charakteryzują się swoją budową ale jest bardzo zbliżone wyglądem do opaski dekoracyjnej, ponieważ wykorzystywane są takie same materiały do ich produkcji. Dzieli ich struktura wykonania, otóż diademy są celowo zrobione na sztywnym drucie odpowiednio wyprofilowanym w kształcie łuku przeważnie do upięcia z przodu fryzury. Sztywna konstrukcja jest bardzo stabilna, mocna i w niektórych przypadkach upięć włosów podtrzymuje lub dodatkowo kształtuje fryzurę ślubną. 

Wsuwki ślubne. 

Jak sama nazwa wskazuje, ten rodzaj ozdoby ślubnej do włosów jest jako dekoracja ze swoich względów oraz charakterystyki i przeznaczenia jest nieodzownym, wręcz niezastąpionym elementem, fryzury ślubnej oraz gadżetem pomocniczym fryzjerek. Często zdarza się tak że fryzura ślubna jest wykończona właśnie wsuwkami po obu stronach lub z tyłu głowy. 

Spinki ślune, grzebienie

Dodatek do włosów zbliżony swoim przeznaczeniem do wsuwki tylko różnią się mocowaniem do włosów. Czasem jest tak że wsuwka jest za duża do danej fryzury wiec sięga się po spinki które są wykonane z materiałów takich jak inne dodatki i niczym się nie różnią ale są nieraz bardziej pomocne w wykończeniu dzieła artystycznego jakim jest fryzura ślubna. 
Wszystkie opisane dodatki ślubne są w innej formie dekoracyjnej ale tym samy sposobie upięcia i mocowania. Opaski, wsuwki i spinki wykonane są często z kwiatów sztucznych, malutkich róż z dodatkiem, elementem zielonym listkiem, lub z motylkami, piórkami różnego koloru albo delikatnym kwiatem róży gałązkowej w kolorze przewodnim Waszego ślubu i świecącym akcentem typu perełka, akrylowy dodatek w kształcie gałązki. Możliwości jest bardzo dużo w zależności od kreatywności oraz pomysłowości PM oraz fryzjerki która niekiedy doradzi lub podpowie. Ważne jest to że ten element dekoracji jest bardzo ważny.
Wizerunek oraz wyniosłość imprezy stawia nam wysokie progi artystyczne, skupiające się właśnie na takich drobnych rzeczach ale jak bardzo ważnych w tym dniu, dla Was dziewczyny najważniejszym. 
Taki mały akcent stylistyczny a jak bardzo ważny ponieważ w tym dniu, dniu ślubu my też jesteśmy najważniejsze dlatego niech ten dzień dla nas będzie też wyjątkowy i niepowtarzalny. Poczujmy się jak księżniczki na swoim balu. 

źródło zdjęć www.taniamaras.com 

blogowanie - opaski ślubneblogowanie - opaski ślubneblogowanie - opaski ślubneblogowanie - opaski ślubneblogowanie - opaski ślubneblogowanie - opaski ślubne

Kategorie:

Tagi:

Liczba wyświetleń: 1454

Podobne artykuły

Komentarze

nMedio na Facebook-u!