name="p:domain_verify" content="44e92ed3c756ae5f03cf1cf019c6cd45"/>

Blog

Pastelowa aranżacja ślubna P.Sylwii

Pastelowa aranżacja ślubna P.Sylwii

Pastelowa aranżacja ślubna P. Sylwii.
Dzięki uprzejmości naszej klientki P. Sylwii i możliwości udostępnienia zdjęć z archiwum prywatnego możemy dziś przedstawić na blogu całą aranżacje ślubną uchwyconą okiem fotografa. Zdjęcia wykonane przez studio Golondrina Fotografia.
Dla naszej przemiłej Panny Młodej P. Sylwii wykonaliśmy dekoracje ślubne w kolorach bardzo delikatnych, pastelowych. Do przepięknej sukni ślubnej stworzyliśmy klasyczny biedermajer z różnych kwiatów; róża, eustoma , frezja, goździk. Mix kwiatów, ale umiejętne połączenie dało efekt.
Dla druhny wykonaliśmy niewielki bukiecik z dwóch kolorów eustomy: białej i kremowej. Wspaniale współgrała z granatową suknią.

 

Dla panów butonierki-korsarze odpowiednio dobrane do całej stylizacji.Zależało nam aby uzyskać piękny, elegancki styl dla tej oprawy florystycznej.Auto w kolorze białym przyozdobiliśmy kremowymi i różowymi kwiatami oczywiście wszystko musiało pasować do całej koncepcji. I kwiaty wytrzymały mimo, ze na dworze było plus 36 stopni. W dekoracji kościoła wykorzystaliśmy świece i pastelowe płatki róż , stworzyliśmy z tego alejkę ślubną, która prowadziła prosto do ołtarza i odświętnie udekorowanych miejsc dla pary młodej.
Jak wyszło, zapraszam do obejrzenia zdjęć.
Często młodzi zamawiają poszczególne dekoracje na swój ślub, nie raz zastanawiamy się jak to będzie wyglądało w całości czy wszystko będzie do siebie pasowało. Czy osiągniemy taki efekt o jaki nam chodziło. Często spotykam się z tym, że przyszłe Panny Młode przychodzą z różnymi pomysłami i zdjęciami z Internetu. Każde z nich przedstawia inny styl , inną tematykę, albo zupełnie sprzeczne kolory i chciały by to wszystko mieć u siebie na weselu. Pytanie jak to połączyć , aby wszystko grało?
Warto wtedy skorzystać z pomocy i umiejętności profesjonalistów – Forystów , aby w tym najważniejszym dniu nie martwić się że nie wszystko było tak jak bym chciała.

piwonie - pastelowe bukietypiwonie - pastelowe bukietypiwonie - pastelowe bukietypiwonie - pastelowe bukietypiwonie - pastelowe bukietypiwonie - pastelowe bukietypiwonie - pastelowe bukiety

Kategorie:

Tagi:

Liczba wyświetleń: 2069

Podobne artykuły

Komentarze

nMedio na Facebook-u!