name="p:domain_verify" content="44e92ed3c756ae5f03cf1cf019c6cd45"/>

Blog

Plenerowy ślub P. Kasi w ogrodzie przed pałacem w Wierzchowiska Golf & Country.

Plenerowy ślub  P. Kasi w ogrodzie przed pałacem w Wierzchowiska Golf & Country.

Plenerowy ślub P. Kasi w ogrodzie przed pałacem w Wierzchowiska Golf & Country.

Z wielką przyjemnością przedstawiamy kolejną realizację , z cyklu ślubny plenerowe. Dzięki zmianie w ustawie cywilnej mamy możliwość tworzenia pięknych aranżacji plenerowych na ten szczególny dzień. Tym razem gościliśmy w Wierzchowiskach i tam w ogrodach pałacowych przygotowaliśmy dla P. Kasi dekoracje ślubu plenerowego . Nie było łatwo, dzień był bardzo upalny , wyobraźcie sobie 36 stopni, ale nie podaliśmy się . Tak samo z wielkim zagazowaniem i dbałością o szczegóły staraliśmy się wszystko przygotować dla naszych nowożeńców.

Oczywiście w takiej uroczystości najważniejsza jest alejka , stworzyliśmy ją ze stojaków plenerowych na których zawisły ażurowe naczynia z margerytkami białymi . Na wietrze swobodnie powiewały wstążki w kolorze białym i złotym. Do „ ołtarza” prowadziła droga z czerwonego dywanu i płatki róż w pastelowych kolorach. Nie mogło zabraknąć miejsc siedzących dla najbliższej rodziny. Krzesełka w białych pokrowcach ustawiliśmy dość niestandardowo, bo bokiem , a nie na wprost jak zazwyczaj się to robi. Chcieliśmy aby goście cały czas widzieli Młodą Parę i byli jakby o krok „ bliżej”. Jak później , doszły do nas opinie, że to świetnie to się sprawdziło. Aby każdy wiedział , gdzie jest miejsce samej uroczystości ustawiliśmy drogowskaz ślubny .
Gdy wybiła odpowiednia godzina ,a goście zasiedli na miejscach i urzędnik z USC już oczekiwał na młodych, z oddali , pomiędzy drzewami można było dostrzec nowożeńców, którzy zmierzali do miejsca uroczystości. Panna Młoda miała cudownie romantyczną krótką sukienką , wianuszek na głowie i bukiet ślubny z biało-różowych kwiatów. Pan młody równie elegancko się prezentował.
Cała uroczystość była bardzo elegancka a zarazem nie wymuszona . Nie mogło być inaczej , fajni młodzi , bardzo sympatyczni. Super pracowało się przy tej aranżacji a słowo „ dziękuję „ na sam koniec naszej pracy od nowożeńców to największe podziękowanie.

piwonie - plenerpiwonie - plenerpiwonie - plenerpiwonie - plenerpiwonie - plenerpiwonie - plenerpiwonie - plenerpiwonie - plenerpiwonie - plenerpiwonie - plener

Kategorie:

Tagi:

Liczba wyświetleń: 1578

Podobne artykuły

Komentarze

nMedio na Facebook-u!