name="p:domain_verify" content="44e92ed3c756ae5f03cf1cf019c6cd45"/>

Blog

Plenerowy ślub w Dworze Leśce

Plenerowy ślub w Dworze Leśce

Ślub w plenerze zorganizowany w Dworze Leśce.
W pierwszy, niezwykle słoneczny czerwcowy weekend mieliśmy przyjemność aranżować ślub plenerowy dla Pani Anety. Cała uroczystość zaślubin miała miejsce w niezwykle pięknym i urokliwym miejscu - Dwór Leśce. Cudowny dworek ,a wokół piękny park . Taka sceneria pozwoliła nam stworzyć oprawę kwiatową i aranżacje pleneru. Nasza Panna Młoda przyszła do naszej pracowni z pewnym zarysem na uroczystość , my dołożyliśmy kilka naszych pomysłów i sugestii i oto stworzyliśmy ślub plenerowy w stylu amerykańskim.
Na ten dzień zostało przygotowane miejsce dla urzędnika, który udziela ślub oraz miejsce na godło państwowe. Dla Państwa Młodych do siedzenia zostały ustawione stylowe , starodawne krzesła nawiązujące do charakteru dworku. Dla gości krzesełka z pokrowcami z szarfą w kremowym kolorze.

Całości dopełniły kwiaty białe i różowe piwonie , pojawiły się m.in. przy pergoli, kompozycji na stole urzędnika i w donicach w alejce ślubnej.
Nie mogło zabraknąć czerwonego dywanu po którym szła Para Młoda , a wzdłuż ustawiliśmy lampiony ze świecami które później w nocy rozświetliły park. Lampiony, klatki ozdobne idealnie dodają uroku wieczorową porą, kiedy blask świec iskrzy się.
Dodatkowo stworzyliśmy również plenerową księgę gości. Wśród drzew na pergoli zawisły białe , stylizowane schaby chic serduszka , na który gości mogli wpisywać życzenia dla młodej pary. Serca wspaniale „ tańczyły” na wietrze. Aby każdy z gości wiedział gdzie się udać ustawiliśmy drogowskaz ślubny, i udekorowaliśmy to miejsce jeszcze lampionami. Pożną wieczorową porą wspaniały efekt.
Wszystkie dekoracje zostały tak przemyślane i ustawione, aby po uroczystości zaślubin goście mogli się swobodnie poruszać , ponieważ część zabawy odbywała się na dworze. Został odtańczony polonez przez Parę Młodą i uczestników zabawy.

oferta - ślub w plenerze oferta - ślub w plenerze oferta - ślub w plenerze oferta - ślub w plenerze oferta - ślub w plenerze oferta - ślub w plenerze oferta - ślub w plenerze oferta - ślub w plenerze oferta - ślub w plenerze oferta - ślub w plenerze oferta - ślub w plenerze oferta - ślub w plenerze oferta - ślub w plenerze oferta - ślub w plenerze oferta - ślub w plenerze oferta - ślub w plenerze

Kategorie:

Tagi:

Liczba wyświetleń: 1578

Podobne artykuły

Komentarze

nMedio na Facebook-u!