name="p:domain_verify" content="44e92ed3c756ae5f03cf1cf019c6cd45"/>

Blog

Prowansalski, lawendowy ślub.

Prowansalski, lawendowy ślub.

Prowansalski, lawendowy Ślub.

Każda z nas , po oświadczynach ukochanego mężczyzny zastanawia się jak będzie wyglądała ceremonia zaślubin, wesele oraz przygotowania jedną z najważniejszych chwil w życiu. Przyszłe Młode Pary stają przed dylematem jaki pomysł wdrożyć w swoje przygotowania żeby było oryginalnie i fajnie, tak żebyśmy się czuli  na swoim ślubie i weselu wyjątkowo.
I właśnie jedną z ostatnich realizacji którą robiłam był ślub lawendowy, jak sama nazwa wskazuje tematem przewodnim była lawenda  w różnych postaciach a mianowicie w swojej pracy wykorzystałam suszoną lawendę, lawendę w doniczkach oraz kolor jaki towarzyszył  dekoracji był lawendowy.

Bukiet Panny Młodej był ułożony z kwiatów lawendy o przeważającej liczbie , eustomę w kolorze lawendy , gipsówkę i białą różę. Przy dekorowaniu sali wykorzystałam suszoną lawendę oraz doniczkową. W doniczkach dekoracja była na stołach wraz z prowansalskimi świecznikami  i ażurowymi  pojemnikami  w kolorze białym co znakomicie kontrastowało z przewodnim kolorem.
Przed stołem Młodych postawiłam lampiony różnego rozmiaru wraz ze skrzynką białego koloru z wykorzystaniem niebieskich serwetek koronkowych oraz suszonych gałązek lawendy w małych stylowych dzbankach. Całość zapieczętowałam niebieskimi kokardami i wstążkami które widoczne były na lampionach i świecznikach. Tak duża ilość lawendy  sprawiła że po całej sali rozchodził się zapach lawendy co jeszcze bardziej akcentowało dekorację. Duże wrażenie robiły serwetki w stylu prowansalskim w koronkę. Cała dekoracja była wyjątkowa ponieważ wykorzystałam suszone i  żywe kwiaty. Zapraszam do obejrzenia zdjęć z mojej realizacj.

 

piwonie - lawendapiwonie - lawendapiwonie - lawendapiwonie - lawendapiwonie - lawendapiwonie - lawendapiwonie - lawendapiwonie - lawendapiwonie - lawendapiwonie - lawendapiwonie - lawenda

Kategorie:

Tagi:

Liczba wyświetleń: 1524

Podobne artykuły

Komentarze

nMedio na Facebook-u!