name="p:domain_verify" content="44e92ed3c756ae5f03cf1cf019c6cd45"/>

Blog

Realizacje ślubów plenerowych Weddingstory

Realizacje ślubów plenerowych Weddingstory

W tym tygodniu chcę opowiedzieć trochę o naszych realizacjach które są wykonywane w tym roku i które mamy już za sobą a dokładnie napiszę kilka słów o ślubach plenerowych. Nie ma co pisać o kreatywności i pomysłowości  par młodych ponieważ jest to indywidualna sprawa i każdy ten wyniosły dzień chce spędzić  na swój sposób. Wiele par decyduje się na ślub w plenerze w okolicy lokali weselnych, restauracji bądź hoteli ze względów praktycznych ale nie tylko, wiele lokali ma wspaniale zagospodarowane miejsca do realizacji ślubów plenerowych.
Organizacja ślubu plenerowego wiąże się z wieloma czynnikami organizacyjnymi ale też i obawami czy pogoda nie spłata na figla i uroczysty dzień jakim jest ślub stanie się dniem niespodzianek i rozczarowań. Ale nie pisze po to by odstraszyć przyszłe panny młode wręcz przeciwnie, piszę po to aby powiedzieć wam dziewczyny jakie dekoracje są ciekawe, oryginalne a zarazem na tyle stabilne aby podczas chodźmy delikatnego wiatru wasza aranżacja florystyczna nie straciła uroku.

Jeśłi chodzi o kwiaty to tutaj sprawa jest  oczywista albo dekoracja zbliżona do natury czyli z wykorzystaniem kwiatów polnych i naturalnych kolorach m. in. Kolor zielony, żółty, pomarańczowy, niebieski , można wykorzystać  chabry, dzikie róże, kłosy zbóż, lawendę albo dekoracja zbliżona do nowoczesnego stylu, z uwzględnieniem delikatnego akcentu ogrodowego czyli girlandy, lampiony, może pergola. A kwiaty no cóż tutaj możemy szaleć  kolorystycznie lub brać pod uwagę jeden kolor przewodni.
Jeśli chodzi o kwiaty to jest szeroki zakres możliwości więc nie będę wypisywała  wszystkich kwiatów żeby nie pominąć jakiegoś. I co tym wiatrem otóż dekorowanie ślubu jest niezłym wyzwaniem dla florysty ale ciekawym rozwiązaniem są buteleczki, małe wazoniki, słoiki dekoracyjne ciekawie ozdobione wstążką z kwiatami. Można wykorzystać kule bukszpanowe w dużych białych donicach, różnego rodzaju skrzyneczki. Do alejki dołączyć specjalnie przygotowane stojaki które uprzednio wbijamy w ziemię i na których można zawiesić np. kule tylko muszą być ciężkie a najlepiej do tego nadają się kule ratanowe są dosyć ciężkie i stabilne.
Jeśli coś pójdzie nie tak i pogoda nie dopisze nie ma się czym martwić i na to mam receptę, w naszej ofercie są namioty dla gości stylowe, specjalnie przygotowane na śluby oraz namiot dla urzędnika, przed ceremonią czuwa nasza obsługa i w razie niepogody namioty rozkładamy w trzy minuty lub na życzenie młodych rozkładamy namioty od razu. W realizacjach przedstawionych poniżej wykorzystałam stylowe skrzynki, białe donice , a z kwiatów goździki, pudrowy róż, biała, i kremowa eustoma, hortensje, tabułe, różyczkę gałązkową, róże w pastelowych odcieniach, lilie oraz gipsówkę.  Oto kilka plenerów z tego sezonu zapraszam do obejrzenia zdjęć.

piwonie - pleeenerpiwonie - pleeenerpiwonie - pleeenerpiwonie - pleeenerpiwonie - pleeenerpiwonie - pleeenerpiwonie - pleeenerpiwonie - pleeenerpiwonie - pleeenerpiwonie - pleeenerpiwonie - pleeener

Kategorie:

Tagi:

Liczba wyświetleń: 1108

Podobne artykuły

Komentarze

nMedio na Facebook-u!