name="p:domain_verify" content="44e92ed3c756ae5f03cf1cf019c6cd45"/>

Blog

Romantyczny, piwoniowy ślub Kasi i Michała 2014 r.

Romantyczny, piwoniowy ślub Kasi i Michała 2014 r.

Romantyczny, piwoniowy ślub Kasi i Michała 2014 r.
W miesiącu czerwiec kwitną jedne z najwspanialszych kwiatów – piwonie (peonie). Idealnie nadają się na bukiety ślubne i dekoracje. I tym razem nie mogło ich zabraknąć w realizacji oprawy kwiatowej na ślub dla naszej pary. Kasia przyszła do mnie do pracowni z marzeniem, aby w dniu ślubu były właśnie piwonie, więc spełniłam marzenie przyszłej Panny Młodej . Dołożyłam kilka swoich pomysłów i tak powstała romantyczna piwoniowa dekoracja.
Piwonie wyjątkowo ładnie prezentowały się w bukiecie ślubnym ale również ozdobiły salę i stoły weselne w hotelu Fokus w Lublinie. Stoły udekorowane były w kompozycje kwiatowe, w wysokich wazonach Martini. Kwiaty użyte do aranżacji – oczywiście piwonie różowe, róża , gipsówka, wszystko idealnie dopasowane. Wystrój auta dość oryginalny a zarazem romantyczny.
Wspólnie z Kasią chciałyśmy osiągnąć efekt prostoty i elegancji i odrobinę romantyzmu. Zapraszamy o obejrzenia fotorelaacji, zdjęcia autorstwa A. Kołodyńskiej.

piwonie - piwoniepiwonie - piwoniepiwonie - piwoniepiwonie - piwoniepiwonie - piwoniepiwonie - piwoniepiwonie - piwoniepiwonie - piwoniepiwonie - piwoniepiwonie - piwoniepiwonie - piwoniepiwonie - piwoniepiwonie - piwoniepiwonie - piwoniepiwonie - piwoniepiwonie - piwoniepiwonie - piwonie

 

 

Kategorie:

Tagi:

Liczba wyświetleń: 2343

Podobne artykuły

Komentarze

nMedio na Facebook-u!