name="p:domain_verify" content="44e92ed3c756ae5f03cf1cf019c6cd45"/>

Blog

Rose Quartz and Serenity kolory ślubne roku 2016.

Rose Quartz and Serenity kolory ślubne roku 2016.

Każdego roku Instytut Pantone ogłasza kolor przewodni hit roku, a 2016 to Rose Quartz and Serenity, czyli delikatny róż i błękit. Jest to światowa firma która dyktuje trend kolorystyczny na dany rok. Daje tak jakby wskazówki dla innych branż - modowych, projektowych, design w tym ślubnej. Myślę, że to połączenie bardzo spodoba się paniom , które lubią pastelowe połączenia. Można zaaranżować je jako dwie oddzielne kompozycje, ale śmiało można połączyć w jeden zestaw. Daje to wiele możliwości, aby je wykorzystać w aranżacjach ślubnych. Bukiety i dekoracje ślubne mogą być w odcieniach słodkich, delikatnych, pastelowych, ale również w przybrudzonych , ciemnych, nieoczywistych barwach.

 

Zestawienie  Rose Quartz :

Kwiaty: hortensja białą i różowa, piwonia wszystkie odcienie, eustoma, róża gałązkowa, frezja, nerine. Dekoracje: świece, świeczniki białe, tiule, delikatne koronki, nie duże kompozycje z kwiatów wymienionych wyżej. Aranżacja:  wszystko utrzymane w delikatnej tonacji różu, wianuszki dla Panien Młodych, kwiatowe bransoletki dla druhen.

 Zestawienie  błękit Serenity:

Kwiaty: hortensja w odcieniach delikatnego błękitu, gipsówka, szafirki, anemony, jaskry, roze w chłodnych odcieniach. Dekoracje: świece, świeczniki , błękitne dodatki papeterii,  kompozycje mogą być już większe, kuliste o niezbyt regularnych kształtach. Aranżacja: doskonałym uzupełnieniem kolorystycznym będzie biały  kolor, doda lekkości i romantyczności.

Pamiętajcie przyszłe Panny Młode, że kiedy zaczniecie planować swój najważniejszy dzień w życiu, spełniać swoje marzenia i wizje na ten dzień, kierujcie się swoim sercem. Wy same najlepiej wiecie jak ta uroczystość ma wyglądać i nie zawsze trzeba tak ślepo podążać za trendami jakie ktoś wyznacza.  Takie wyznaczniki  mogą zawsze stanowić podpowiedz i inspiracje do tworzenia stylizacji ślubnej.  Nam takie połączeni kolorów bardzo się podoba i chętnie wykonany dekoracje ślubną dla miłośniczki pastelowego różu i błękitu.Poniżej kilka foto-inspiracji, źródło zdjęć: pinterest.com, mywedding.com, insideweddings.co

piwonie - rosepiwonie - rosepiwonie - rosepiwonie - rosepiwonie - rosepiwonie - rosepiwonie - rosepiwonie - rosepiwonie - rose

Kategorie:

Tagi:

Liczba wyświetleń: 1494

Podobne artykuły

Komentarze

nMedio na Facebook-u!