name="p:domain_verify" content="44e92ed3c756ae5f03cf1cf019c6cd45"/>

Blog

Rustykalne wesele w nowoczesnym stylu p. Aleksandry

Rustykalne wesele w nowoczesnym stylu p. Aleksandry

Ten artykuł będzie wyjątkowy jak nasza Panna Młoda. Z Panią Aleksandrą poznałyśmy dość nie dawno, odwiedziła moją pracownię  z zapytaniem o wykonanie dekoracji na jej wyjątkowy dzień.

 Od razu złapałyśmy nić porozumienia, nasze spotkanie już pierwsze było bardzo owocne. Pani Ola pokazała mi co jej się podoba, jaki styl i konwencji. Nie trzeba było mi dużo wskazówek od razu zasypałam Panią Olę pomysłami, rozwiązaniami i koncepcjami jakie mogły byśmy wykonać.

Chyba nawet trochę się rozpędziłam, ostatecznie wyszło tak, że nasza Panna Młoda nie wiedziała na co się zdecydować, co wybrać, co będzie najlepsze i dała mi zielone światło. To znaczy ,że miałam wolną rękę na wybór kwiatów, dekoracji, gadżetów. Bardzo mi się to podobało, mogłam w końcu zrealizować nie typowe zlecenie i nie martwić się o budżet, a ostatecznie nie przekroczyłyśmy założonego kosztorysu. Miała być pełna paleta kolorów odcieni oraz natura. Wykorzystałam wiele materiałów recyklingowych, które  zamieniłam w fajne elementy dekoracyjne np. butelki po winie  stały się świecznikami, słoiczki z dekoracyjnymi ornamentami ozdobiłam taśmą we wzory kaligraficzne.

 

Przyjęcie weselne odbyło się w Dwór Lwowski w Bogucinie. Klimat tego miejsca bardzo wpasował się do naszej stylizacji ślubnej.

Przygotowują wszystko wcześniej było dużo rożności, materiałów: juta, len, taśmy satynowe, koronki, drewno, brzoza, szkło i tak naprawdę na początku nie wiadomo co będzie do siebie najlepiej pasowało, ale później wszystko zaczęło układać się w całość. Na stołach gości przygotowałam kompozycje kwiatowe, było ich sporo, z polnych kwiatów, kłosów zbóż, ziół  więc stół bardzo szybko ozdobił się niemal sam. Całość dopełniły świece w różnych formach.

Stół Państwa młodych był bardziej rozbudowaną aranżacją, składająca się z kilku różnych kompozycji ale całość super wyszła i znów nie mogło zabraknąć świec , one stworzyły cały klimat.

 Do tej realizacji florystycznej zaangażowałam również mojego męża, który zrobił przepiękne świeczniki z brzozy, drewniane podkładki pod kompozycje oraz serduszka na księgę gości. Wiele pracy ale jaki fajny efekt.

Dla Pani Aleksandry przygotowałam również  dekoracje Kościoła. Ślub odbył  się w Parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Dąbrowicy. Tak aranżacja również była  niekonwencjonalna jak na dekoracje Kościoła na uroczystość ślubną. Do stworzenia jej wykorzystałam skrzynki po owocach, skrzynki po truskawkach  wiklinowe buty z których wyrosły kwiaty  (tak po jednym na nowa drogę życia). Alejka ślubna została oświetlona lampionami ażurowymi, resztę dopełniły wrzosy.

Wykorzystam również tuje, słoneczniki, gerbery, czosnek, proso, mięte, wrzosy, klanchoe  itd. Sami widzicie zamknęłam pełnie  słonecznego lata w aranżacji ślubnej.

Zapomniała bym wspomnieć o bukiecie ślubnym Panny Młodej. Do całej konwencji pasował nam luźny, nieregularny bukiet, użyłam róży w nietypowym kolorze cappuccino,  do tego różowe ozdobne dodatki roślinne i biała frezja , która swoim zapachem urzekła Panią Aleksandrę.

O tej realizacji mogła bym pisać i pisać, a tu są potrzebne konkrety, dlatego zapraszam do zapoznania się z  foto-relacją .

piwonie - rystykalnypiwonie - rystykalnypiwonie - rystykalnypiwonie - rystykalnypiwonie - rystykalnypiwonie - rystykalnypiwonie - rystykalnypiwonie - rystykalnypiwonie - rystykalnypiwonie - rystykalnypiwonie - rystykalnypiwonie - rystykalnypiwonie - rystykalnypiwonie - rystykalnypiwonie - rystykalnypiwonie - rystykalnypiwonie - rystykalnypiwonie - rystykalnypiwonie - rystykalnypiwonie - rystykalnypiwonie - rystykalnypiwonie - rystykalnypiwonie - rystykalny

Kategorie:

Tagi:

Liczba wyświetleń: 1488

Podobne artykuły

Komentarze

nMedio na Facebook-u!