name="p:domain_verify" content="44e92ed3c756ae5f03cf1cf019c6cd45"/>

Blog

Targi Ślubne 2018 r.

Targi Ślubne 2018 r.

Targi ślubne ONA&ON 24-25 listopada w Lublinie.


Miniony weekend był dla nas pełen pracy, ale całkiem przyjemny ze względu na coroczne targi ślubne organizowane w Hali targowej w Lublinie. Takie wydarzenie zawsze wzbudza wielkie zainteresowanie młodych ludzi planujących ceremonię ślubną. Poprzez targi można zainspirować się nowymi trendami, pomysłami oraz ciekawymi rozwiązaniami w organizacji ślubu i wesela. Sprawdzić co nowego pojawiło się na rynku ślubnym oraz śledzić na bieżąco modę ślubną.

 


Pracownia florystyczna WeddingStory czyli my postanowiliśmy się pokazać z naszą nową ofertą wzbogaconą o nowe dodatki ślubne, mamy ciekawe pomysły na dekorację sali, dekorację kościoła oraz nowatorskie, ciekawe bukiety ślubne. Co roku nasza oferta wzbogacana jest o dodatki, i gadżety weselne. A i w naszej wypożyczalni dekoracji weselnych jest mnóstwo nowości, którymi chcieliśmy się pochwalić z przyszłymi małżonkami, oraz podzielić się pasją i miłością do kwiatów.
Żeby zadowolić naszych klientów stale szukamy nowych rozwiązań, szkolimy się na różnego rodzaju kursach, a to wszystko dla Was aby w stu procentach zadowolić oczekiwania Młodej Pary.
Przez dwa dni targów przeżyliśmy mnóstwo rozmów, uśmiechów oraz inspirujących spotkań i to daje nam energię do działania, jesteśmy pozytywnie naładowani na sezon ślubny 2019.
W tym roku postawiliśmy połączyć 2 style , geometryczny oraz boho co stanowi ciekawe rozwiązanie. W plenerach ślubnych chcemy dodać wiele dodatków oraz ścianek dekoracyjnych. Kolorystyka kwiatów to kremowy oraz bordo i oczywiście mnóstwo zieleni, którą wszyscy uwielbiamy.
Do kolorów przewodnich dodajemy odcień czarnego z dodatkiem koloru złotego, jest to świetne połączenie.
Targi to również świetna okazja aby poznać szeroką ofertę usługodawców z rynku lubelskiego z różnych dziedzin ślubnych. Między innymi cukiernie, wypożyczalnie samochodów, biżuteria i wiele innych rozrywek które mają umilić nam wesele.
Oczywiście dużym zainteresowaniem cieszyły się stoiska z sukniami ślubnymi oraz obrączkami. Pary młode poszukiwały także nowości, pomysłów by móc zaskoczyć gości i zapewnić im świetną zabawę.
Tutaj zainteresowanie wzbudziło fotolustro, fajna atrakcja. Drink bary i ich kolorowe drinki, to na pewno zapewni świetną zabawę dla Was i gości.
Męska część bardziej była zaabsorbowana autami. Do wyboru były klasyki oraz i te bardziej nowoczesne, ekskluzywne.
Pary młode mogły zapoznać się z ofertami cukierni, pracowni cukierniczych. Niektóre stoiska oferowały degustację, Duży plus.
Oczywiście pojawiły się firmy z zaproszeniami, fotografowie ślubni, Dj, firmy kosmetyczne.
Dla par młodych wizyta na takich branżowych targach ślubnych jest dobra okazją na poznanie wachlarza firm , wyszukania sobie odpowiednich usługodawców.
Dzięki różnorodnej ofercie zwiedzający mogą zaledwie w ciągu kilku godzin zamówić zespół muzyczny , dobrać idealną suknię czy garnitur, skorzystać z porady wizażystek, wybrać zaproszenia oraz wybrać inne usługi niezbędne przy planowaniu tego dnia.
Wiele par , specjalnie przybyło na pokazy m.in. sukien ślubnych, garniturów, nauki pierwszego tańca, bielizny ślubnej, kwiatów.
I najważniejsze , Targi ślubne przede to wszystkim specjalna, atrakcyjna oferta przygotowana z myślą o zwiedzających. Często organizowane są konkursy, jest to szansa na wygranie wartościowych nagród ufundowanych przez wystawców, w tym nagrody głównej – oprawy wesela oraz nagrody za drugie miejsce.
. Dzięki różnorodnej ofercie zwiedzający mogą zaledwie w ciągu kilku godzin wybrać oprawę muzyczną wesela, dobrać idealnie pasującą suknię czy garnitur, skorzystać z porady wizażystek, zamówić zaproszenia oraz wybrać inne usługi niezbędne przy planowaniu tego dnia.
Do zobaczenia w przyszłym roku na kolejnych targach ślubnych w Lublinie 2019. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

blogowanie - targi ślubne 2018blogowanie - targi ślubne 2018blogowanie - targi ślubne 2018blogowanie - targi ślubne 2018blogowanie - targi ślubne 2018

 

Kategorie:

Tagi:

Liczba wyświetleń: 1426

Podobne artykuły

Komentarze

nMedio na Facebook-u!