name="p:domain_verify" content="44e92ed3c756ae5f03cf1cf019c6cd45"/>

Blog

V Targi Ślubne w Galerii Orkana

V Targi Ślubne w Galerii Orkana

Kolejne Targi Ślubne w Galerii Orkana, już V- te z kolei za nami więc krótkie streszczenie co było ciekawego , jakie nowe trendy w tym roku zawitały na lubelski rynek , co w tym roku a raczej sezonie ślubnym jest warte pokazania i co najczęściej wybierają przyszłe Panny Młode na swój wyjątkowy dzień jakim jest ceremonia ślubu.
Jak co roku dopisaliście swoją frekwencją,  było duże zainteresowanie  Targami Ślubnymi i wszystkim co z nim związane, było dużo wystawców, ciężko wypisać jest wszystkich ale kilku chcę napisać ze względu na swoją wyjątkowość.
 Chciałam podziękować  organizatorom za zaproszenie, z ogromną przyjemnością miałam zaszczyt uczestniczenia w tej edycji.
Ale krótko o moim stoisku, w tym roku postawiłam na wiele nowych rzeczy, wykorzystałam wiele pomysłów które chcę zrealizować w tym sezonie ślubnym, mam nadzieje że dla wielu par byłam i jestem inspiracją na zorganizowanie swojej ceremonii ślubnej. Na moim stoisku chciałam pokazać jak najwięcej ale niestety z przyczyn organizacyjnych nie da się zając znacznej części galerii . Dlatego pokazałam tylko parę rzeczy ale więcej można zobaczyć u mnie na stronie internetowej.

 
Nowością jest ścianka dekoracyjna wykorzystywana w tle na sali za Młodymi w stylu vintage.
Kwiaty do dekoracji jakie się pojawiły to roże w ciekawym kolorze intensywnego, a zarazem zgaszonego różu. Wiele zieleni w stylu rustical oraz gipsówka , która nadaje lekkości, subtelności a zarazem romantyzmu. Idealne połączenie.
Jeśli chodzi o dodatki to nowością w tym sezonie jest pojawienie się błyszczących tkanin w kolorze złotym, bezowym, srebrnym i delikatnym różowym. Bardzo mocno zaznaczone są koronki już nie bawełniane jak w poprzednim roku, tylko delikatne , pól transparentne. Nadal dominują szkła przezroczyste, ale dużo jest wykorzystywanych błyszczących  szkieł na kwiaty , czy świece. Kolejnym elementem jaki pojawia  się w tym sezonie to brzozowe plastry jak podstawki albo numerki na stoły. Kolejna nowością jest bardziej odważ Ne wykorzystywanie lampek plenerowych w dekoracjach ślubnych. Zazwyczaj podwieszane są pod sufitem, a teraz mogą stanowić ciekawe tło za Para Młodą albo jako dodatek do aranżacji stołu prezydialnego. Pomysłów jest wiele, ale najważniejsze jest umiejętne połączenie tego wszystkiego, aby nie było przesytu, a wspaniała dekoracja ślubna na którą goście powiedzą  super.
Duże znaczenie ma to w jakim stylu chcemy zrobić wesele czy rustykalnym, nowoczesnym, vintage czy glamour a może ślub plenerowy w stylu wiejskim.  Na pewno sprostamy Waszym oczekiwaniom i pomożemy Aby ten dzień był wyjątkowy.
W tym roku naszą uwagę zwróciły stoiska które swoją ofertą zaciekawiły nie tylko nas, ale także cieszyły się dużym zainteresowaniem przyszłych Młodych. Ciekawe stoisko to www. fotoiluzjon.com z bogatą ofertą  zaproszeń ślubnych, fotobudką oraz wypożyczalnią fontanny. Ciekawa oferta drinków, sukien ślubnych autorskiego wykonania Eveline Atelier, www.eveline-style.pl.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Targi Ślubne - V targi ŚlubneTargi Ślubne - V targi ŚlubneTargi Ślubne - V targi ŚlubneTargi Ślubne - V targi ŚlubneTargi Ślubne - V targi ŚlubneTargi Ślubne - V targi ŚlubneTargi Ślubne - V targi ŚlubneTargi Ślubne - V targi ŚlubneTargi Ślubne - V targi ŚlubneTargi Ślubne - V targi ŚlubneTargi Ślubne - V targi ŚlubneTargi Ślubne - V targi ŚlubneTargi Ślubne - V targi ŚlubneTargi Ślubne - V targi ŚlubneTargi Ślubne - V targi ŚlubneTargi Ślubne - V targi ŚlubneTargi Ślubne - V targi ŚlubneTargi Ślubne - V targi ŚlubneTargi Ślubne - V targi ŚlubneTargi Ślubne - V targi ŚlubneTargi Ślubne - V targi Ślubne

Kategorie:

Tagi:

Liczba wyświetleń: 1448

Podobne artykuły

Komentarze

nMedio na Facebook-u!