name="p:domain_verify" content="44e92ed3c756ae5f03cf1cf019c6cd45"/>

Blog

Wielkanocne robótki

Wielkanocne robótki

Świątęczne Dekoracje Stołu

Wielkanoc to moment w którym jest czas na spotkanie rodzinne, moment gdzie wszyscy są dla siebie mili oraz czas w którym można sobie trochę pomajsterkować lub wspólnie z najbliższymi zrobić ciekawą i oryginalna dekorację świąteczną na stół, drzwi wejściowe lub do ogrodu.
Parę dni przed świętami zawsze organizujemy sobie czas na przygotowania świąteczne nie tylko kulinarne ale też organizację oraz oprawę dekoracyjną. Na stole wielkanocnym nie może zabraknąć kompozycji przez nas zrobionej z akcentem jajeczka lub baranka.

Wszystkie chwyty dozwolone, tylko jest jeden warunek musi być element nawiązujący do tematyki świątecznej np. bazie, jajka, bukszpan, zając, królik i wiele innych dodatków typu koraliki, rzeżucha, kwiaty - tulipany, kiełkująca pszenica w doniczce. 
Finansowy nakład nie musi być duży jeśli chodzi o zrobienie własnoręcznie stroiku a mianowicie mając do dyspozycji kilka gadżetów można świetnie poradzić sobie w dekoracji. Lub wydać kilka złotych a efekt będzie murowany. 
Świece które chcemy postawić na stół można obwiązać dookoła sznureczkiem jutowym dodać koraliki na dnie na podstawce wyłożyć mchem i dekoracja gotowa. Jeśli mamy do dyspozycji naczynia szklane do którego można włożyć na dno kilka jajek, parę gałązek bazi i kurczaka w stylu glamour czyli świecącego i też będzie ok. 
Im więcej dodatków tym lepiej bo każda z kompozycji staję się urozmaicona ale też nie do przesady ponieważ można za bardzo upiększyć dekoracje a wtedy efekt będzie odwrotny do zamierzonego. 
Święta wielkanocne to mnóstwo kwiatów, kolorowych tulipanów, bazi oraz pisanek, święta te kojarzone są z mnóstwem kolorów w odcieniach wiosennych z wykorzystaniem elementów naturalnych wziętych z przyrody. A wspólne spędzenie czasu z rodziną podczas zajęć z wykorzystaniem kleju, papieru, farb i kredek umili nam przedświąteczny okres w oczekiwaniu na święta. 
Kilka moich realizacji robionych w Dworze Szlacheckim Firlejowe Sioło. Gdzie miałam okazje i zaszczyt gościć na spotkaniu przed świętami wielkanocnymi. Dziękuje za miły klimat, gościnę i przepyszne jedzenie. 

blogowanie - wielkanoc w firlejublogowanie - wielkanoc w firlejublogowanie - wielkanoc w firlejublogowanie - wielkanoc w firlejublogowanie - wielkanoc w firlejublogowanie - wielkanoc w firlejublogowanie - wielkanoc w firlejublogowanie - wielkanoc w firlejublogowanie - wielkanoc w firlejublogowanie - wielkanoc w firlejublogowanie - wielkanoc w firlejublogowanie - wielkanoc w firlejublogowanie - wielkanoc w firlejublogowanie - wielkanoc w firlejublogowanie - wielkanoc w firleju

Kategorie:

Tagi:

Liczba wyświetleń: 953

Podobne artykuły

Komentarze

nMedio na Facebook-u!