name="p:domain_verify" content="44e92ed3c756ae5f03cf1cf019c6cd45"/>

Kontakt

Formularz kontaktowy

wyślij do mnie kopię tej wiadomości

>Odśwież

Dane kontaktowe

MAJA MITUŁA
Pracownia WeddingStory Mayya

20-486 Lublin
ul. Romera 99

tel. 668 - 320 - 722
tel. 696 - 726 - 590
e-mail: mayya25@vp.pl

NIP:946-19-15819

Uwaga

Pracownia nie posiada stałych godzin pracy, ale jesteśmy dla Was dyspozycyjni. Każde spotkanie jest ustalane indywidualnie,prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia godziny i daty.

Zapraszamy na spotkanie!

Jak pracujemy

Pracownia florystyczna Mayya WeddingStory głównie specjalizuje się w dekoracjach ślubnych, aranżacjach kwiatowych, dekoracjach weselnych w  pełnym zakresie. Tworzymy z pasją bukiety ślubne, dekoracje ślubne: auta , Kościoła, Sali weselnej.
Dekoracje wykonane przez pracownię na pewno podkreślą uroczysty nastrój, tego szczególnego dnia, dbałość o detale sprawi, że wszystko będzie wyglądało idealnie.

 1. Jeśli spodobały się Państwu nasze realizacje i jesteście zainteresowani skorzystaniem z usług, to prosimy o kontakt telefoniczny Maja Mituła 668-320-722 lub mailowy mayya25@vp.pl. Można również poprze formularz kontaktowy, który znajduje się na stronie w celu umówienia spotkania.
  Pracownia WeddingStory nie ma stałych godzin pracy, szanując Państwa czas spotkania ustalane są na konkretny termin i godz. Chętnie zaproszę Państwa do stacjonarnego punktu pracowni  na ulicy Romera 99 w Lublinie
 2. Na pierwszym spotkaniu będę miała możliwość zaprezentować ofertę ślubną oraz poznać Państwa oczekiwania. Informacje te pozwolą mi przygotować na kolejną propozycję specjalnie dla pary.
 3. Od razu na spotkaniu otrzymają Państwo wstępny kosztorys dotyczący zamówienia na oprawę kwiatową.
 4. Po ustaleniu zakresu prac i koncepcji całej oprawy spisujemy formularz zamówienia.
 5. Po podpisaniu umowy i płaceniu zaliczki około 20% wartości zamówienia , rezerwujemy termin i akcesoria które użyjemy do wykonania dekoracji dla Państwa.
 6. W opcji kiedy nie mają Państwo możliwości spotkania się ze mną osobiście wcześniej, wszelkie szczegóły możemy ustalać droga mailową lub telefoniczną.
  Wszystkie ustalenia wtedy obie strony potwierdzają emailami.
 7. Następnie realizujemy zamówieni w określonym miejscu i terminie po uprzednim ustaleniu z Państwem.

Zachęcam do obejrzenia galerii zdjęciowej- można tam zobaczyć  dekoracje , które tworzymy.
Wszelkie zamówienia realizujemy na terenie woj. lubelskiego.

Nasz lokal

oferta - lokaloferta - lokaloferta - lokaloferta - lokaloferta - lokaloferta - lokaloferta - lokaloferta - lokaloferta - lokaloferta - lokal

Lokalizacja

nMedio na Facebook-u!