name="p:domain_verify" content="44e92ed3c756ae5f03cf1cf019c6cd45"/>

Organizacja ślubów plenerowych

 

W związku z nową ustawą dotyczącą ślubów w plenerze, poszerzamy swoją ofertę organizując w szerokim pojęciu takie właśnie śluby.

Zajmujemy się od samego początku organizowaniem wszystkich niezbędnych do cermonii rzeczy, takich jak zapewnienie urzednikowi miejsca m.in. stół, krzesła, stojak na godło, aranżacja miejsca ceremonii , czyli czerwony dywan 25 metrów, łuk ozdobiony w materiał i kwiaty, krzesełka wraz z białymi pokrowcami oraz cała oprawa florystyczna towarzysząca alejce. Zaletą naszej oferty jest posprzątanie wszystkiego w momęcie gdy goście będą jedli obiad więc wszystko spoczywa w naszych rękach, nie macie Państwo poczucia dyskomfortu podczas wesela, my zajmiemy się wszystkim. Pomocna strona http://szykujemyslub.pl/.  Poniżej przedstawiamy naszą realizację. 

oferta - ślub w plenerze oferta - ślub w plenerze oferta - ślub w plenerze oferta - ślub w plenerze oferta - ślub w plenerze oferta - ślub w plenerze oferta - ślub w plenerze oferta - ślub w plenerze oferta - ślub w plenerze oferta - ślub w plenerze oferta - ślub w plenerze oferta - ślub w plenerze oferta - ślub w plenerze oferta - ślub w plenerze oferta - ślub w plenerze oferta - ślub w plenerze

                                Ślub plenerowy pod Lublinem w Zajeździe w Wierzchowiskach, w alejce wykorzystano stojaki z lampionami ażurowymi w                                         kolorze kremowym z kwiatami margerytka i wstążkami złota i biała .

                              

oferta - slub w plenerze 1 oferta - slub w plenerze 1 oferta - slub w plenerze 1 oferta - slub w plenerze 1 oferta - slub w plenerze 1 oferta - slub w plenerze 1 oferta - slub w plenerze 1 oferta - slub w plenerze 1 oferta - slub w plenerze 1

 

nMedio na Facebook-u!