name="p:domain_verify" content="44e92ed3c756ae5f03cf1cf019c6cd45"/>

Śluby plenerowe

 

 Śluby Plenerowe

Organizujemy śluby plenerowe, zapewniamy wszystko, co potrzebne do zorganizowania uroczystości, posiadamy duże doswiadczenie  w tego typu imprezach, w swojej ofercie mamy namioty, nagłośnienie mobilne, akcesoria do dekoracji i wiele innych. Poniżej niektóre z naszych realizaji.

Ślub plenerowy to nielada wyzwanie pod względem organizacyjnym i  logistycznym. Trzeba pamiętać że pogoda może nam spłatać figle, dlatego warto zabezpieczyć się przed desczem lub niepogodą czyli wiatrem oraz różnymi anomaliami pogogowymi. Tak więc o wszystkim trzeba pamiętać nawet o tych najgorszych scenariuszach aby zabezpieczyć się i mieć plan awaryjny na wszelki wypadek. 

Jeśli zdecydowaliście się na śłub plenerowy, to nie mogliście trafić lepiej jeśli chodzi o organizację ponieważ my zajmiemy się całą organizacją oraz otoczymy Was opieką pod względem dekoracji. Biorąc pod uwagę nasze doświadczenie w tym kierunku doradzimy co będzie najlepsze, dopasujemy indywidualnie dekoracje do waszych oczekiwań i budżetu. Co jest dosyć istotną sparą w tego typu przedsięwzięciu.  

Zajmujemy się realizacjami w każdym miejscu, nie ma dla nas żadnej przeszkody w zorganizowaniiu ceremonii ślubnej. Nasze realizacje robiliśmy w różnych miejscach dlatego nic nas nie zaskoczy a wręćz przeciwnie bardziej motywuje do działania a satysfakcja i Wasze zadowolenie jest dla nas najlepszym wynagrodzeniem zaraz po wynagrodzeniu finansowym :)

Zapraszamy do zapoznania sie z naszymi realizacjami. 

 

 


 ślub plenerowy na dachu -  Victoria

 

nMedio na Facebook-u!